... vazby květin ke všem příležitostem

květiny

ŘEZANÉ květiny

Květina má obrovské kouzlo. Dokážete s ní i beze slov říct mnoho - vyznat lásku, srdečné poděkování, ale i složit upřímnou soustrast. Proto ke každé kytici přistupujeme individuálně a pečlivě, abychom dle vašich představ vytvořili přesně dárek, který máte v představách. Lpíme na čerstvost a kvalitu, proto u nás najdete květiny přímo z Holandska. Floristice se věnujeme intenzivně již několik let a rádi vám odborně poradíme.

 

 

hrnkové květiny (pokojové i venkovní)

I jediná květina Vám dokáže zkrášlit celý pokoj, provonět byt, ale i z Vaší terasy udělat oázu klidu, kde budete rádi relaxovat a nabírat sílu. Nepodceňujte kouzlo květin a udělejte si život krásnější pohou maličkostí.

 

 

Umělé KVĚTINY

Z praktického hlediska se na některé místa hodí více umělé květiny, proto jsme pro Vás připravili širokou nabídku, z které si určitě vyberete. Rádi Vám připravíme kytici na míru. Přineste k nám floristický nápad a my Vám ho zhmotníme k Vaší spokojenosti.

 

Netradiční KVĚTINY

Chcete svému blízkému dát květinu, ze kterého by měly radost i jeho chuťové buňky? Sepište nám, co rád mlsá a připravíme Vám květinu přímo na míru.

 

Kategorie: